Ballina Etiketimet Tevez

Etiketim: tevez

VIDEO/ Policia po arrestonte tifozin e futur në fushë, shikoni gjestin...

Një tifoz i Boca Juniors u fut në fushë gjatë momentit kur klubi i zemrës së tij po zhvillonte një seancë trajnimi të hapur para...

Rrëfimi i Tevez: Ju tregoj diferencën mes Messit dhe Ronaldos

Carlos Tevez ka kaluar vetëm dy sezone me Juventusin, por kanë qenë shumë intensive, duke hyrë në zemrat e tifozëve bardhezi, të cilët tashmë...

Zyrtare/ Tevez, lojtari më i paguar në botë

Carlos Tevez për dy sezonet e ardhshme do të luajë me Shanghai Shenhua të Kinës. Gjatë kësaj periudhe sulmuesi argjentinasi do të përfitojë rreth...

EDITORIAL

Ministri Ditmir Bushati pritet të hap “letrat” në PS

Ditmir Bushati vazhdon të jetë ministër i jashtëm. Në mënyrë kushtetuese dhe ligjore ai është ministër dhe...

FORUM

Mesazhet e freskëta gjeopolitike të Vladimir Putin në Beograd!

Enver Bytyçi Më 16 tetor të vitit 2014 Vladimir Putin vizitoi për herë të fundit Beogradin, ndërkohë që...

KADASTRA – Përtej fantazisë së Enver Hoxhës

Nga Sonila Bejtja / Kushdo që lexon këto ditë me vëmendje dhe pa qenë aspak jurist, dy dekretet...