E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Testamenti

Etiketim: testamenti

Testamenti? Ja vipat që kanë “ndrequr” fëmijët e tyre

Nuk është vetëm Bill Gates apo Mark Zuckerberg, që ka dhuruar 99% të Facebook në filantropi. Ja cilët janë vipat e tjerë filantrop. Sot është...

Testamenti i McCain: Trump të mos vijë në varrimin tim. Obama...

Senatori amerikan John McCain, i cili ndërroi jetë të shtunën, ka kërkuar që në ceremoninë mortore të flasin ish-presidentët e SHBA-ve Barack Obama dhe...

Babai i vdekur ua lë fëmijëve testament gishtin e mesëm (Foto)

Një mesazh i çuditshëm në gurin e varrit të një personi nga Spanja, i cili e kishte lënë testament që ky mesazh së bashku...

EDITORIAL

Presidentit Meta për “Deutsche Welle”: Opozita një hap pas, kryeministri dy hapa prapa

Presidenti Meta ishte në Gjermani në Konferencën e Sigurisë, ku takoi kancelaren gjermane Merkel si dhe u...

FORUM

Andi Bushati: Donika Prela, një arsye më shumë pse duhen djegur mandatet

Nga Andi Bushati  - Në kulmin e debateve për djegjen e mandateve të opozitës, një ngjarje në dukje...

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...