E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Tepsia

Etiketim: tepsia

Rama: Studentët ekselentë punë në administratë, tepsia mori fund!

Kryeministri Rama në prezantimin e “Platformës së punësimit të studentëve ekselentë” në administratë u shpreh se ka ikur koha kur punësimet bëheshin përmes tepsisë...

Llogaridhënia e qeverisë. Rama “masakrohet” nga qytetarët në Lezhë

Turi i kryeministrit për “Llogaridhënien e qeverisë” është ndalur sot në qytetin e Lezhës. Ndryshe nga qytetet e tjera, ku kryeministri ka bërë gallatë...

I arrestuari: Tepsia diku derdhet, po na provokon

Pavarësisht se gjykata nuk lejoi median në seancën që zhvillohet për të arrestuarit e protestës së Kukësit, mjaft aktiv në profilin e tij në...

Renzi çon për skrap BE-në, italianët ia përplasën në surrat tepsinë...

NGA ILIR KULLA Askush më parë në historinë republikane të Italisë nuk ka pasur pushtet më shumë dhe më të pamerituar se Mateo Renzi. I...

Kurora e drogës, tepsia, bandat, fshesa… Simbolet dhe banderolat e protestës...

Protesta e opozitës ishte e veçantë në formën se si u përcollën mesazhet. Simbole dhe banderola mbushën bulevardin. Kurora me kanabis, tepsitë me foton...

Mero Baze: Qeveria “Rama”, 100 ditë rrotull tepsisë!

Praktikisht qeveria ka humbur shumë kohë dhe energji për këtë strukturim të ri, aq sa prej prillit të vitit të shkuar, shteti duket se...

“Tepsia” në sytë e PS-së, Pjerin Ndreu: Qenka e fortë nuk...

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se kjo koha e sotme ka risi,...

Manjani: Tepsia e gjitha për Ramën, ndërsa problemet për Ruçin

Pas Kryeministri Rama prezantoi qeverinë e re, reagimet e para nuk kanë munguar. Përmes një postimi në Twitter, ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani shkruan...

Ç’qëllim ka fushata pas fushate e Edi Ramës?

Kryeministri Rama është angazhuar në një tur post fushate për të vazhduar bashkëbisedimet me njerëzit dhe për të mbajtur ngrehur temat që trajtoi deri...

Rama: Koalicione jo për tepsinë e pushtetit por për programe

Nga Rrogozhina ku pati një takim me elektoratin, kryeministri Edi Rama foli sërisht për tepsinë e pushtetit. Rama theksoi se koalicionet duhet bërë lidhur me...

EDITORIAL

Pangjashmëritë e rastit Lleshi dhe rastit Cakaj

Presidenti Meta brenda pak javëve tregoi se Kushtetuta dhe integriteti i Presidentit janë dy gjëra që nuk...

FORUM

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...