E martë, Dhjetor 11, 2018
Ballina Etiketimet Tenderët

Etiketim: tenderët

Hapen tenderët 40 milionë euro për tre mbikalime në Unazën e...

Tre tenderët u hapën të martën në faqen zyrtare të prokurimeve publike APP.gov.al dhe sipas dokumenteve shoqëruese, punimet do të zgjasin për 24 muaj...

Festat “ngrijnë” tenderët – Mbi 20 prokurime do hapen nga data...

Festat zyrtare të 28-29 nëntorit duket se kanë stopuar jo vetëm punën në administratë, por edhe atë të Agjencisë së Prokurimit Publik, ku autoritetet...

EDITORIAL

E marta e 11 dhjetorit 2018 do mbetet në histori, si 8 dhjetori 1990

Studentët e protestës disa ditore janë shumë të vendosur që ditën e martë, datë 11 dhjetor 2018,...

FORUM

10 arsye pse studentët kanë të drejtë të jenë politikë

Nga Oerd Bylykbashi - ‎ ‎ 1- Studentet enderrojne te jetojne me mire. ‎ ‎ ‎ 2- Arsimi i larte eshte nje shkalle...

Rama po na ofron Edin, si zgjidhje!

Nga Çim Peka/ Opozitarë, politikanë, analistë, profesorë, znatçinjë të `shoqnisë` civile, mësues, mjekë, emigrantë, astiras, shkozarë e zharzarë,...