E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Tenderët

Etiketim: tenderët

Hapen tenderët 40 milionë euro për tre mbikalime në Unazën e...

Tre tenderët u hapën të martën në faqen zyrtare të prokurimeve publike APP.gov.al dhe sipas dokumenteve shoqëruese, punimet do të zgjasin për 24 muaj...

Festat “ngrijnë” tenderët – Mbi 20 prokurime do hapen nga data...

Festat zyrtare të 28-29 nëntorit duket se kanë stopuar jo vetëm punën në administratë, por edhe atë të Agjencisë së Prokurimit Publik, ku autoritetet...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...