E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Tefik Osmani

Etiketim: Tefik Osmani

VIDEO/ Tefik Osmani lë stërvitjen dhe bashkohet me studentët

Kapiteni i Teutës, Tefik Osmani i është bashkuar protestës së studentëve, të cilët janë dyndur rrugëve të qyteteve duke kërkuar plotësimin e 8 pikave...

Osmani reagon për zgjedhjet në FSHF, por thumbon Finon për kandidimin

Ethet e fushatës zgjedhore për kreun e ri të FSHF kanë përfshirë edhe futbollistët që luajnë në kombëtare apo dhe në Kategorinë Superiore. I...

Osmani: Si fitova 15 mijë dollarë kur ndala Dinamo Kievin

Në vitin 2005, Tefik Osmani ishte një nga talentet më premtues të futbollit shqiptar. Pa mbushur ende 19 vjeç, ai u transferua nga Elbasani...

“Veshim fanellën e Skënderbeut por nesër përfaqësojmë gjithë shqiptarët”

Në konferencën për shtyp para ndeshjes së rëndësishme kundër Dinamos së Zagrebit, futbollisti i Skënderbeut Tefik Osmani iu ka bërë thirrje në mënyrë indirekte...

Ja çfarë parashikoi magjistarja serbe për ndeshjen Partizani-Kukësi

Futbollisti i Skënderbeut, Tefik Osmani, në deklaratën e dhënë pas ndeshjes për “Gol pas Goli” tregoi se magjistarja serbe Marijana ka parashikuar që korçarët...

Osmani:“Kur vite ky burri, dinte kë takonte!”

Tefik Osmani është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Mbrojtësi i njohur i Skënderbeut dhe i elitës së futbollit shqiptar, pak minuta më parë...

EDITORIAL

Presidentit Meta për “Deutsche Welle”: Opozita një hap pas, kryeministri dy hapa prapa

Presidenti Meta ishte në Gjermani në Konferencën e Sigurisë, ku takoi kancelaren gjermane Merkel si dhe u...

FORUM

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...