E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Të shtrenjta

Etiketim: të shtrenjta

Shqipëria me rrugë të shtrenjta por të pasigurta

Shqipëria vazhdon të ndërtojë rrugë që marrin shumë para por megjithatë ato prapë janë të pasigurta dhe jo në standardet e duhura. Njohësit e...

Studentët protestë para ministrisë: Tarifa të papërballueshme

Tarifat e larta dhe të papërballueshme të universiteteve, kanë ngritur një pjesë të studentëve para Ministrisë së Arsimit, ku përmes një aksioni simbolik i...

Markat dhe çmimi i orëve që mbajnë burrat më të fuqishëm

Që kur u shpik mbi 200 vjet më parë, orë e dorës ka qenë një komponent i përhershëm i modës së meshkujve. Përveç funksionit...

16 materialet më të shtrenjta në botë

Gjithmonë kur flasin për fuks dhe materiale të shtrenja, mendja na shjon tek ari por deri më sot e paskemi ditur gabim sepse nuk...

EDITORIAL

Pangjashmëritë e rastit Lleshi dhe rastit Cakaj

Presidenti Meta brenda pak javëve tregoi se Kushtetuta dhe integriteti i Presidentit janë dy gjëra që nuk...

FORUM

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...