E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Tayna

Etiketim: Tayna

Tayna gati për sukses ndërkombëtar

Duket se suksesi i Tayna-s, që u shfaq për herë të parë tek “Columbiana” më 1 qershor të këtij viti dhe arriti në kaq...

Tayna, më e dëgjuara (VIDEO)

Tayna nuk është mposhtur edhe këtë javë. Projekti i saj më i ri muzikor, “Doruntina”, vazhdon të mbetet në krye të klasifikimit të 100...

Konkurrencë baballarësh: Babi i Taynës vs babi i Dua Lipës

Dje mbrëma, Tayna doli për darkë me prindërit dhe vendosi t’ia prezantojë botës. Botë, njihu me prindërit e Taynës. E ftuar në “Xing me...

Hitet e verës sipas ”TopAwards”, ka supriza (VIDEO)

Cilat janë këngët që kanë qendruar më shumë në “Top 5” gjatë këtij sezoni veror? Kënga më e votuar, e cila u shpall edhe...

FOTO/ Zbulohet sozia e reperes Tayna, ato ngjajnë si dy pika...

Ka vetëm pak kohë që ka debutuar në tregun muzikor shqiptar, e vetëm brenda tre muajve, Tayna ka rritur të publikojë tre videoklipe duke...

E akuzuan se bleu ndjekësit në Instagram, Tayna ka një përgjigje...

Reperja e njohur Tayna është akuzuar se ka blerë ndjekës në Instagram. Në fakt, nga një kontroll në Instagram-in e saj dukej qartë se...

Tayna zbulon sekretin për format seksi

Reperja Tayna nuk pëlqehet vetëm për projektet e saj muzikore, por edhe për trupin e mirë. Shpesh herë e përmend që e ka belin e...

Tayna gjen kohë për relaks, mahnit fansat me linjat e saj

Tayna mund të cilësohet si artistja e re që bëri më shumë bujë në tregun muzikor këtë verë. Reperja hyri fuqishëm në skenën e...

Kënga e saj u bë hiti i verës, por e dinit...

Fama e saj është rritur në mënyrë të pabesueshme në vetëm pak muaj si pasojë e “Columbianas”, këngës të realizuar në bashkëpunim me Don...

Fifi diss Tayna- s: ”Je t’u u kalb n’silikon” (VIDEO)

Luftës së diss- eve i është bashkuar zyrtarisht edhe Fifi. Këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të fundit, Habibi në bashkëpunim me marokenen...

EDITORIAL

Parlamenti Europian dënon me unanimitet përdorimin e gazit lotsjellës në protestë

Reagimi i Policisë së Shtetit ndaj protestuesve në protestën e madhe të opozitës më 16 shkurt, është...

FORUM

Djegja e mandateve, “e keqja” e domosdoshme

Nga Andi Bushati/ Vendimi radikal i PD për të djegur mandatet e deputetëve, si reagimi i vetëm për...

Sjellje kriminale e Qeverisë, ndaj qytetarëve të bashkisë së Skraparit!

Nga Luan Rama * Bllokimi i buxhetit të bashkisë së Skraparit, është një akt kriminal i Qeverisë së...