E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Tayna

Etiketim: Tayna

Hitet e verës sipas ”TopAwards”, ka supriza (VIDEO)

Cilat janë këngët që kanë qendruar më shumë në “Top 5” gjatë këtij sezoni veror? Kënga më e votuar, e cila u shpall edhe...

FOTO/ Zbulohet sozia e reperes Tayna, ato ngjajnë si dy pika...

Ka vetëm pak kohë që ka debutuar në tregun muzikor shqiptar, e vetëm brenda tre muajve, Tayna ka rritur të publikojë tre videoklipe duke...

E akuzuan se bleu ndjekësit në Instagram, Tayna ka një përgjigje...

Reperja e njohur Tayna është akuzuar se ka blerë ndjekës në Instagram. Në fakt, nga një kontroll në Instagram-in e saj dukej qartë se...

Tayna zbulon sekretin për format seksi

Reperja Tayna nuk pëlqehet vetëm për projektet e saj muzikore, por edhe për trupin e mirë. Shpesh herë e përmend që e ka belin e...

Tayna gjen kohë për relaks, mahnit fansat me linjat e saj

Tayna mund të cilësohet si artistja e re që bëri më shumë bujë në tregun muzikor këtë verë. Reperja hyri fuqishëm në skenën e...

Kënga e saj u bë hiti i verës, por e dinit...

Fama e saj është rritur në mënyrë të pabesueshme në vetëm pak muaj si pasojë e “Columbianas”, këngës të realizuar në bashkëpunim me Don...

Fifi diss Tayna- s: ”Je t’u u kalb n’silikon” (VIDEO)

Luftës së diss- eve i është bashkuar zyrtarisht edhe Fifi. Këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të fundit, Habibi në bashkëpunim me marokenen...

”Fake” nga Tayna (VIDEO)

Edhe pse është një artiste e re në tregun muzikor shqiptar, Tayna ka arritur të shndërrohet menjëherë në qendrën e vëmendjes falë talentit të...

Befason Tayna, sot publikohet kënga e re

Tayna, është fenomeni i këtij sezoni veror. Debutoi në skenën muzikore shqiptare me një këngë që në një kohë shumë të shkurtër, u shndërrua në...

TopAwards/7 javë në krye, Tayna s’ka të ndalur (VIDEO)

Mund të cilësohet si këngëtarja e kësaj vere. Fjalën e kemi për artisten e re Tayna, edhe pse e re në tregun muzikor shqiptar,...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...