E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Taylor

Etiketim: Taylor

Taylor dhe Selena, një festë vetëm për femra me verë të...

Një festë për Selena Gomez dhe Taylor Swift. Të dy mikeshat e pandara janë bashkuar pas disa muajsh në një mbrëmje “20wineteen” vetëm për...

EDITORIAL

Pangjashmëritë e rastit Lleshi dhe rastit Cakaj

Presidenti Meta brenda pak javëve tregoi se Kushtetuta dhe integriteti i Presidentit janë dy gjëra që nuk...

FORUM

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...