E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Taulant Balla

Etiketim: taulant Balla

Balla: PD nuk ofron asnjë alternativë për vendin

Drejtuesi politik i PS në qarkun e Elbasanit për zgjedhjet e 25 Qershorit, Taulant Balla, zhvilloi një takim në lagjen "Skënderbej" në familjen e...

Balla: PS ka nevojë që timonin e qeverisë ta ketë e...

Drejtuesi politik i PS për zgjedhjet e 25 Qershorit në qarkun e Elbasanit, Taulant Balla i shoqëruar nga deputetja, Evis Kushi zhvilluan një takim...

“Plehrat”, Balla: Nga mbetjet merrnim ndotje, sot marrim energjinë elektrike

Në lulishten e re, të ndërtuar në vendin që deri pak kohë më parë quhej “Fusha e plehrave” u zhvillua një takim elektoral ku...

Balla prezanton kandidatin në Prrenjas: Qytetarët do kenë një derë për...

Deputeti i Partisë Socialiste për qarkun e Elbasanit, Taulant Balla deklaroi sot se Prrenjasi dhe Qukësi do kenë një zë më të fortë në...

Balla: Fokusi ynë në mandatin e dytë qeverisës do jetë edhe...

Ndalesa e radhës e kryesuesit të listës së PS në qarkun e Elbasanit për zgjedhjet e 25 Qershorit, ishte Peqini. I shoqëruar nga kandidatët...

Balla: Edhe pse u përbetuan se nuk do jenë në zgjedhje,...

Drejtuesi Politik i PS në qarkun e Elbasanit, Taulant Balla, e konsideron një marrëveshje shumë të rëndësishme për Shqipërinë marrëveshjen mes Kryeministrit dhe kreut...

Zgjedhjet, Taulant Balla: Së shpejti do kemi një opozitë të re

Drejtuesi politik i PS për Qarkun e Vlorës gjatë bashkëbisedimit me banorët në rajonin numër 3 theksoi se do të dëshironte që PD të...

Balla: Pas 18 qershorit Shqiptarët do të hapin një histori të...

Ndalesa e radhës e kryesuesit të PS në qarkun e Elbasanit për zgjedhjet e 18 Qershorit, Taulant Balla ishte Belshi, ku zhvilloi një bashkëbisedim...

Taulant Balla: Protesta dështim

Drejtuesi Politik i PS për Qarkun e Elbasanit, Taulant Balla i shoqëruar nga kandidatët e PS, Anastas Angjeli, Luan Duzha, Besjan Ajazi, Erjona Ibro...

Reagimi për PD/Balla: Qytetarët s’kanë asjë arsye të shkojnë në protestë

Drejtuesi Politik i PS për qarkun e Elbasanit, Taulant Balla e zhvilloi takimin e tij të parë në Librazhd me nëna dhe motra të...

EDITORIAL

Lesi, kryeministrit Rama: Do të ikësh si Nano me brekushe në Maqedoni!

Edi Rama ishte në emision live këtë të martë te Report TV. Përballë ishin gazetarët Muhamet Veliu,...

FORUM

Me arkëmortin e kreut të Ballit Kombëtar, socialistët varrosën grimcën e fundit të trashigimisë së majtë

Nga Andi Bushati/ Rikthimi i dytë në pushtet i socialistëve po i zhvesh ata gjithnjë e më shumë...

A po “shikon” Europa më mirë me Ambasadorin e ri?

Nga Blendi Fevziu -  Ambasadori i ri i BE në Tiranë, Luixhi Soreka, ka dalë dje në Opinion,...