E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Talent

Etiketim: talent

14-vjeçarja që preku zemrat e miliona njerëzve (VIDEO)

Në qershor të këtij viti ajo u shpall fituese e spektaklit ''Romania’s Got Talent'', por kjo 14-vjeçare rumune ka kaluar kufijtë me zërin e...

Vogëlushi shqiptar mahnit jurinë e “Belgium’s Got Talent” (VIDEO)

Vogëlushi në videon e mëposhtme është vetëm 7 vjeç, por ka mahnitur jurinë e “Belgium’s Got Talent” si dhe ka ngritur në këmbë publikun. Rrezar...

Ergi Dini: Familja, Zoti, publiku… fitoret e mia u dedikohen atyre

(Ripublikim nga arkiva Koha Jone) Albina Gjergji Ergi Dini është shpallur fituesi i edicionit të tretë të “X Factor Albania”. I cilësuar si zëri më i...

EDITORIAL

Ambasadorja e SHB në OKB, Nikki Haley: Pozicionet nuk kanë ndryshuar për Kosovën

Ambasadorja e SHBA në OKB, Nikki Haley tha se pozicionet e qeverisë amerikane në lidhje me Kosovën...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...