E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Talent

Etiketim: talent

14-vjeçarja që preku zemrat e miliona njerëzve (VIDEO)

Në qershor të këtij viti ajo u shpall fituese e spektaklit ''Romania’s Got Talent'', por kjo 14-vjeçare rumune ka kaluar kufijtë me zërin e...

Vogëlushi shqiptar mahnit jurinë e “Belgium’s Got Talent” (VIDEO)

Vogëlushi në videon e mëposhtme është vetëm 7 vjeç, por ka mahnitur jurinë e “Belgium’s Got Talent” si dhe ka ngritur në këmbë publikun. Rrezar...

Ergi Dini: Familja, Zoti, publiku… fitoret e mia u dedikohen atyre

(Ripublikim nga arkiva Koha Jone) Albina Gjergji Ergi Dini është shpallur fituesi i edicionit të tretë të “X Factor Albania”. I cilësuar si zëri më i...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...