Ballina Etiketimet Takimi

Etiketim: takimi

Diplomacia në ngërҫ për kreun e saj, Bushati anulon takimin në...

Kriza institucionale e Tiranës detyron ministrin e Jashtëm në detyrë, Bushati të anulojë takimin në Berlin me ministrin e Jashtëm gjerman Heiko Maas. Edhe...

FOTO/ Takimi Rama-Thaçi bën “jehonë” në mediat serbe

Takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi sot në Tiranë është trajtuar edhe nga mediat e huaja. Kështu media serbe “Sputnik”...

Takimi te “Bujqësori”, Rama: Askush nuk tradhëtoi askënd, e në fund...

Në takimin prej 3 orësh me studentë e pedagogë të Universiteti Bujqësor të Tiranës, kryeministri Edi Rama duket se bëri lëshimin e parë ndaj...

Monolog me studentët, del SMS-ja: “Takimi me Ramën do jetë fiktiv,...

Deputeti i PD, Ervin Salianji ka reaguar në rrjetet sociale lidhur me takimet e Edi Ramës, me studentë e pedagogë. Ai ka shpërndarë edhe një...

Studentja: “Vetëm lekë paguaj nga fillimi deri në fund”. Ramës i...

Në takimin me studentët e Universitetit Bujqësor, kryeministri Rama është përballur me shumë pakënaqësi. Një prej studenteve i kërkon llogari kryeministrit Rama se pse...

Terror në Universitetin Bujqësor/ Dekani e pedagogët, kontroll trupor para “dialogut”...

“Kontroll trupor pedagogëve që kanë hyrë në dialogun e detyruar me Edi Ramën në ambientet e Universitetit Bujqësor”. Skandali është denoncuar nga ish-Kryeministri Berisha. Ai...

Përfundon pas rreth dy orësh takimi i Ramës tek Gjeologjia. Ja...

Ka përfunduar pas rreth 2 orësh, takimi që kryeministri Edi Rama ka zhvilluar në Fakultetin e Gjeologjisë. Lajmi është bërë i ditur nga vetë kryeministri...

Nafta i rikthehet humbjeve – Në fokus të investitorëve, Samiti i...

Çmimet e naftës po qendrojnë në rënie në sesionin e fundit të kësaj jave, pavarësisht pritshmërive se OPEC dhe Rusia do të vendosin të...

Takimi FMN-Tatime – Diskutime mbi ecurinë e reformave dhe progresin e...

Ecuria e reformave të ndërmarra nga Administrata Tatimore si dhe progresi i bërë deri më tani kanë qenë edhe fokusi i takimit të zëvendësdrejtorit...

Presidenti i Italisë përcjell me entuziazëm vizitën historike me Presidentin Meta në...

Presidenti i Italisë, Mattarella e ka përcjellë me shume entuziazëm vizitën e djeshme historike së bashku  me Presidentin Meta në Kalabri, tek arbëreshët e Italisë. Përmes...

EDITORIAL

“Zëri Amerikës” nxjerr korrupsionin, kryeministri e “shpartallon” si dikur Enver Hoxha

-"Bomba" e dytë e "Zëri i Amerikës" kundër qeverisë . Publikohen përgjimet që implikojnë deputetë dhe zyrtarë...

FORUM

Vlora po zien

Nga Anila Hoxha Ne heshtje , me nje heshtje para nje furtune . Eshte ajo heshtja qe numeron...

Sulmi i Kryeministrit të vendit tim kundër “Zërit të Amerikës”, akt i turpshëm dhe i papërgjegjshëm!

Nga Luan Rama - Kryeministri i vendit tim sulmon edhe “Zërin e Amerikës”, zërin e lirisë, atë tribunë...