E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Superkupa e Italisë

Etiketim: Superkupa e Italisë

Finalja e Superkupës së Italisë do të luhet në Arabinë Saudite

Finalja e radhës së Superkupës së Italisë do të luhet Riad të Arabinë Saudite. Ndeshja mes Juventusit dhe Milanit do të mbahet në janar...

Ndeshje drithëruese në Olimpico, Lazio mund Juven dhe fiton SuperKupën e...

Superkupa e Italisë i takon Lazio-s. Romakët mposhtën Juventusin me rezultatin 3-2 pas një ndeshje plot emocione në Stadio Olimpico. Pas një ndërhyrje të parregullt...

Milani mposht Juventusin, fiton Superkupën e Italisë

Është Milani fituesi i Superkupës së Italisë. Kuqezinjtë arritën të mposhtin Juventusin në Doha të Katarit me 11-metërasha, në një ndeshje ku 120 minuta...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...