E dielë, Nentor 18, 2018
Ballina Etiketimet Sulmuesi

Etiketim: sulmuesi

“Nuk ishte klubi i duhur”, Mane zbulon refuzimin që i bëri...

Ylli i Liverpoolit, Sadio Me ka zbuluar se ka refuzuar Manchester United, për shkak se sipas tij, ai “nuk ishte klubi i duhur”. Louis...

Sulmuesi i Barçës huazohet te Dortmundi dhe nis menjëherë stërvitjen (VIDEO)

Sulmuesi spanjoll i Barcelonës, Paco Alcacer është larguar nga klubi katalanas, për t’iu bashkuar gjermanëve të Borussias së Dortmundit. Palët kanë rënë dakord që ish...

Nuk ju bind urdhrit për ndalim të patrullës së policisë, arrestohet...

Sulmuesi i skuadrës franceze të Montepellier, Andy Delort është arrestuar pasi refuzoi ti bindej urdhërimit për ndalim të patrullës së policisë. Ai u arrestuar...

Çani rikthehet në Seria C dhe kujton Gattuson: Njeri i rrallë,...

Ish-sulmuesi i Partizanit dhe Kombëtares, Edgar Çani, ka firmosur kontratën e re me skuadrën e Vibonezes në Itali, në Serinë C. Klubi italian e...

U filmua duke tymosur shisha me të dashurën, Aguero rrezikon të...

Ylli i Manchester City, Sergio Aguero është filmuar duke tymosur shisha në shoqërinë e modeles Lola Magnin. Videoja është publikuar në rrjetin social “Instagram”...

Keita Balde flet si zikaltër: Interi zgjedhje e thjeshtë, më pëlqente...

Dy sezone më parë refuzoi Interin dhe Juven për t’u transferuar te Monaco për një pagë më të mirë, por tashmë ai është penduar....

Sarrin e bëjnë hero tek Chelsea, Morata: Me Conten luanim vetëm...

Kanë mjaftuar vetëm dy ndeshje zyrtare, që në Londër Maurizio Sarri të bëhet hero. Jo vetëm për faktin që Chelsea ka marrë pikët e...

Lukaku befason të gjithë, paralajmëron largimin nga Belgjika

Sulmuesi i Manchester United, Romelu Lukaku, i ka befasuar të gjithë ku ka deklaruar largimin nga skuadra e Belgjikës, menjëherë pas përfundimit të evropianit...

“Nëse do të mundja, do luaja përjetë këtu”, mesazhi i lamtumirë...

“Të dashur tifozë, mua gjithnjë më ka pëlqyer që të flas në fushë dhe jo jashtë saj. Nisur nga kjo, këto fjalë janë paksa...

Bomberi i njohur i jep lamtumirën kombëtares së Kroacisë

Mario Manduzkic mbyll përfundimisht aventurën me kombëtaren e tij të Kroacisë. Mandzukic, i cili është golashënuesi i dytë më i mirë në historinë e kombëtares...

EDITORIAL

“Britaniku” Basha dhe ballkanasi Rama

Në Partinë Demokratike dhe opozitë ka kohë që flitet për një reagim të fortë ndaj qeverisë me...

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...