Ballina Etiketimet Sulmuesi

Etiketim: sulmuesi

Vrioni braktis grumbullimin me kombëtaren, i bashkohet Shpresave

Giacomo Vrioni, sulmuesi i ri i cili u thirr nga Panucci për sfidat me Jordaninë dhe Izraelin, ka lënë grumbullimin me Kombëtaren A, për...

Manaj: E vështirë të shënoje ndaj një ekipi që mbrohet aq...

Sulmuesi i kombëtares Rey Manaj, tha pas ndeshjes kundër Jordanisë se skuadra duhet të punojë për të marrë rezultate pozitive që në duelin në...

Mbrëmje frike për Milik, i drejtojnë pistoletën në kokë dhe i...

Arkadiusz Milik ka përjetuar një mbrëmje të tmerrshme pas fitores në Champions ndaj Liverpoolit. Pak metra larg banesës së tij në një rrugë të...

Abazaj dështon te Anderlecht, shpërthejnë mediat belge: Nuk është talent premtues!

Transferimi i Kristal Abazaj, nga Luftëtari te Anderlecht në Belgjikë, ishte një nga lëvizjet më të bujshme të merkatos së verës në Superligën shqiptare....

Bekim Balaj rigjen golin, kualifikon Akhmat në Kupën e Rusisë

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Bekim Balaj është rikthyer te goli në Rusi. Lojtari shkodran ka shënuar një gol nga pika e bardhë e 11-metërshit...

Yaiza Moreno, e fejuara e bomberit që mban numrin 7 te...

Me largimin e Cristiano Ronaldos, “galaktikët” humbën edhe mbretëreshën e “wags”-ave, Georgina Rodriguez, që menjëherë ka rrëmbyer skenën në Itali. Cila “wag” do t’ia zërë...

Rrëfimi i Pedros: Chelsea si Barcelona, Sarri është njëlloj si Guardiola!

Sulmuesi i Chelse-t, Pedro, ndihet mjaft mirë me trajnerin e ri Maurizio Sarri, madje ai ka bërë edhe një krahasim me Guardiolën, të cilin...

Wanda Nara: Sonte do të jetë një mbrëmje e veçantë për...

Interi do të rikthehet në Champions League pas një mungese te gjatë, ndërkohë që në këtë kompeticion do të bëjë debutimin për herë të...

Ylli i Portugalisë akuzohet për ngacmim seksual në një klub nate

Një vajzë e re pretendon se William de Carvalho i ka prekur gjoksin gjatë një nate në klubin e Lisbonës Dock. Maria, viktima e...

Rrëfimi i Richarlison: Kur isha fëmijë shisja akullore në rrugë për...

Mesfushori i Evertonit, Richarlison, u grumbullua së fundmi nga kombëtarja e Brazilit për 2 ndeshjet miqësore ndaj SHBA dhe El Salvadorit. Ai arriti të...

EDITORIAL

Presidentit Meta për “Deutsche Welle”: Opozita një hap pas, kryeministri dy hapa prapa

Presidenti Meta ishte në Gjermani në Konferencën e Sigurisë, ku takoi kancelaren gjermane Merkel si dhe u...

FORUM

Andi Bushati: Donika Prela, një arsye më shumë pse duhen djegur mandatet

Nga Andi Bushati  - Në kulmin e debateve për djegjen e mandateve të opozitës, një ngjarje në dukje...

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...