E shtunë, Shkurt 16, 2019
Ballina Etiketimet Sulmuesi

Etiketim: sulmuesi

Salihi: Ndihem fajtor për Vllazninë, do falja të gjithë golat që...

Hamdi Salihi nuk e ka humbur nuhatjen për golin edhe pse tashmë është pjesë e ligës së dytë në Austri. Bomberi shkodran ka shënuar...

Goli i rrallë në Holandë, sulmuesi shënon autogol nga 40 metra...

Një autogol spektakolar është shënuar këtë javë në Holandë. Sulmuesi i Sparta Roterdam, Stijn Spearings në përpjekje për të bërë mbrojtësin, ka dërguar topin...

Krespo: Nuk ka asnjë si Ikardi në zonë, por ai nuk...

Ish-sulmuesi i njohur i Interit, Hernan Krespo është i bindur se brenda zonës së rreptësisë asnjë nuk është më “vrasës” se Mauro Ikardi. Këtë...

Pakult: Kam gati listën e largimeve, Gurin e zëvendësoj unë!

Trajneri i Kukësit, Peter Pakult, ka dalë në konferencë për medait për të folur para ndeshjes së kësaj të diele ndaj Luftëtarit. Strategu austriak...

Abazaj kalon me sukses vizitat mjekësore me Anderlehtin (VIDEO)

Një udhëtim blic në Belgjikë, për të mbyllur formalitetet e fundit përpara se të kualifikojë Luftëtarin në Europë dhe më pas të transferohet te...

Grezda: Shqipërinë e pres me padurim, më pëlqen Bundesliga

Eros Grezda e ka konsideruar gjithmonë si shumë të rëndësishme kombëtaren tonë. Sulmuesi kuqezi luajtur i i dëmtuar në miqësoren e fundit me Norvegjinë....

Sky/ Reali ndërpret negociatat me Robert Levandoskin

Robert Levandovski me shumë mundësi nuk do ta ketë kurrë mundësinë për të luajtur te Reali. Sipas informacioneve të Sky, Real Madrid i ka...

Salihi “tradhton” Skënderbeun: Shpresoj që ta fitojë Kukësi titullin sezonin e...

Hamdi Salihi ka luajtur për dy sezone me ekipin e Skënderbeut, ndërkohë q u bë i famshëm sezonin e kaluar me grisjen e kartonit...

Soue përplaset me drejtuesit e Lushnjës për topin, ja si u...

Ali Soue e ka marrë shumë seriozisht garën për Këpucën e Artë, teksa ka shënuar plot 5 gola në dy takimet e fundit, dhe...

Guri: E kam zgjidhen për të ardhmen, do të luaj në...

Sindrit Guri vijon të shkëlqejë, teksa dje ndaj Lushnjës ka dhuruar golin e radhës për Kukësin, duke mbajtur me meritë kryesimin e listës së...

EDITORIAL

Protesta e madhe e Opozitës para Kryeministrisë. Pritet përplasje si në Paris

-Sot do përballen dy frontet politike se cila palë mbledhë me shumë njerëz. Në qytetin bregdetar do...

FORUM

Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati/ Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte keqardhja...

Andi Bushati: Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati - Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte...