E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Sulmon

Etiketim: sulmon

Donald Trump sulmon gazetarin e Watergate, Carl Bernstein

Donald Trump sulmon Cnn dhe gazetarin e saj Carl Bernstein-ish reporter i Washington Post, që së bashku me Bob Woodward në 1972 kishin hetuar...

Nicki Minaj sulmon Kylie Jenner

Nicki Minaj është shumë e revoltuar për arsyen e thjeshtë se albumi i saj nuk është në krye të çdo klasifikimi mbi faqen e...

Erdogan sulmon Trump: S’u dorëzohemi atyre që duken si partnerë, por...

Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, duke iu referuar zhvillimeve të fundit midis vendit të tij dhe SHBA-ve ka deklaruar se, “Nuk...

Matthaus sulmon Ozilin: Duhet të tërhiqet nga Gjermania

Mesut Ozil është bërë shënjestra e Lothar Matthaus, pasi ky i fundit, fitues i Kupës së Botës në vitin 1990, fajëson yllin e Arsenalit...

U shpërfytyrua nga Kosova, Nishani sulmon Panuçin: Sharlatan, po shkatërron ç’u...

Pas rezultatit shumë të dobët, ku Shqipëria u mund 0-3 nga Kosova, vjen një reagim i ashpër nga ish-presidenti Bujar Nishani. Përmes një statusi në...

Vuçiç sulmon Ramush Haradinajn në prani të presidentit turk Erdogan

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ia ka dhënë një goditje kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, në praninë e homologut të tij turk, Recep Tayyip...

Pakti detar me Greqinë, Dule sulmon Ramën: Boll na mbajti peng

Kreu i PBDNJ Vangjel Dule i është rikthyer diskutimeve mbi marrëveshjen e detit dhe marrëdhëniet me Greqinë. Nga Mitropolia e Korçës, Dule ka akuzuar...

Nuk i dha fjalën Ndrenikës, Berisha sulmon Ramën: Turp dhe vetëm...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me një ‘incident’ që ndodhi gjatë fjalës së kreut të ekzekutivit Edi Rama sot me artistë, ku ky...

Tërbimi i gruas arabe ndaj… (VIDEO)

Një shef kuzhine në Arabinë Saudite ishte i qetë në punën e tij, kur papritmas nis të rrihet nga një kliente femër e restorantit...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...

BIRN: Frikë apo përplasje e brendshme: Marku shkëmben akuza me prokurorët

Nga Gjergji Erebara/BIRN/ Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku deklaroi të premten se frika është shkaku i...