E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Sulmet në SHBA

Etiketim: Sulmet në SHBA

Sulmet në SHBA/ Fotot që tronditën botën 17 vite më parë

Sulmet në qiellin e New York-ut, 11 shtatorin e përpara 17 viteve, ishin gjithashtu një tronditje e madhe për amerikanët e për mbarë botën....

EDITORIAL

“Britaniku” Basha dhe ballkanasi Rama

Në Partinë Demokratike dhe opozitë ka kohë që flitet për një reagim të fortë ndaj qeverisë me...

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...