E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Su di noi

Etiketim: Su di noi

Bleona këngë italiane me klip “të nxehtë” (VIDEO)

Bleona Qerreti ka publikuar këngën italiane ''Su di noi''. Klipi është shumë veror dhe Bleona është shfaqur me bikini dhe shumë sensuale. Përmes një...

EDITORIAL

Pangjashmëritë e rastit Lleshi dhe rastit Cakaj

Presidenti Meta brenda pak javëve tregoi se Kushtetuta dhe integriteti i Presidentit janë dy gjëra që nuk...

FORUM

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...