E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Studentët ekselentë

Etiketim: Studentët ekselentë

Doganierë e Inspektorë, ja vendet e punës për studentët ekselentë në...

Qendra e Karrierës në Universitetin e Korçës ka njoftuar për disa vende punë për studentët ekselentë. Në faqen e Facebook, thuhet se studentët ekselentë...

Rama: Studentët ekselentë punë në administratë, tepsia mori fund!

Kryeministri Rama në prezantimin e “Platformës së punësimit të studentëve ekselentë” në administratë u shpreh se ka ikur koha kur punësimet bëheshin përmes tepsisë...

EDITORIAL

Pangjashmëritë e rastit Lleshi dhe rastit Cakaj

Presidenti Meta brenda pak javëve tregoi se Kushtetuta dhe integriteti i Presidentit janë dy gjëra që nuk...

FORUM

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...

“Bëhuni gati për fjalën e radhës, bashkim”

Nga Veton Surroi Teksti i këngës për bashkim tingëllon më së qarti serbisht. 1. Në vitin 2018 u legjitimua fjala...