E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Stresi

Etiketim: stresi

Të lodhur dhe të pavëmendshëm? Bëni këtë gjë 15 minuta në...

Vetëm çerek ore në ditë janë të mjaftueshme për të mbajtur larg stresin dhe ankthin, si dhe për të qenë të përqendruar dhe plot...

Stresi, 6 shenjat që paralajmërojnë probleme të shëndetit

Trupi gjithmonë ka një mënyrë për të treguar që disa gjëra në organizmin tuaj janë të gabuara. Stresi nuk është një kusht që manifestohet...

Mos i i injoroni këto shenja të stresit, paralajmërojnë probleme të...

Trupi gjithmonë ka një mënyrë për të treguar që disa gjëra në organizmin tuaj janë të gabuara. Stresi nuk është një kusht që manifestohet...

Stresi tregon këngët favorite në ‘Kënga Magjike 2017’

Këto javë artistët tanë po paraqesin këngët e tyre konkurruese për festivalin 'Kënga Magjike'. Nga ata artistë që deri tani kanë bërë të ditur pjesëmarrjen...

FOTO/ Stresi blen veturë luksoze në vlerë 46 mijë euro

Reperi i njohur shqiptar vazhdon të jetë një nga reperët shumë aktivë në muzikë dhe rrjete sociale. Vetëm pak javë më parë, ai bëri prezantimin...

Tetë shenja që paralajmërojnë se stresi po ju sëmur, si ta...

Të gjithë jemi nën stres në një moment të caktuar. Dhe, në disa raste, pak stres mund t’i bëjë mirë shëndetit. Sipas një studimi...

“E ëma ma la ta ruaja”, Stresi rrëfen historinë e dashurisë...

Disa ditë pasi postoi një foto me të dashurën e tij në Instagram, të gjithë menduan se Stresi ka ndryshuar, është dashuruar. Por edhe...

Dalin FOTOT nga aksidenti i Stresit në Tiranë, ja plagët që...

Pësoi një aksident në orët e vona të të hënës, por fatmirësisht ai ndodhet në gjendje të mirë dhe jashtë çdo rreziku për jetën. Këngëtari...

Kthimi nga pushimet, stresi luftohet edhe në tryezë

Problemet që na presin pas kthimit nga pushimet mund të zbuten me ushqimin e duhur dhe me një rutinë të përditshme dhe të shëndetshme Shumë...

5 nga arsyet përse ju bien flokët

Problemi i rënies së flokëve mund të bëhet serioz ndaj bëni mirë të kuptoni shkakun që fshihet pas tufavë të flokëve që gjenden thuajde...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...