E dielë, Dhjetor 16, 2018
Ballina Etiketimet Stresi

Etiketim: stresi

Anëtar i një bande, Stresi sot në gjyq, njihet me masën...

Reperi i njohur Arkimed Lushaj ose Stresi do të dalë sot para Gjykatës ku do të bëhet rivlerësimi i masës së sigurisë, Stresi akuzohet për...

U kap në hotel me një 20-vjeçare, reagon e fejuara e...

Dy ditë më parë, u arrestua në një dhomë hoteli në Linzë reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, i dyshuar si pjesë e...

Orientonte shitësit e drogës, si u përgjua Stresi dhe roli në...

Arrestimi mbrëmjen e kaluar i Arkimed Lushajt bëri bujë në mediat shqiptare, për faktin se 31-vjeçari me gjithë karakterin rebel merret me art dhe...

Arrestimi i Stresit, i shtrirë nudo në hotel (VIDEO)

Zbardhen detaje të reja sa i takon arrestimit të reperit Arkimed Lushaj, i njohur edhe si Stresi. Këngëtari ishte nën përgjim prej një viti...

I shtrirë nudo në krevat, ja momenti i arrestimit të Stresit

Del momenti i arrestimit të reperit të njohur Arkimed Lushaj i njohur si Stresi. I shtrirë në krevat, përmbys, gati nudo policët i vënë...

Me kokainë dhe armë, Stresi u kap në hotel me një...

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, i cili për fansat njihet si Stresi, u arrestua këtë të mërkurë nga policia i kapur me kokainë dhe...

Stresi në hotel me një femër, edhe ajo në telashe, Policia:...

Policia e Tiranës ka arrestuar sot këngëtarin e njohur Arkimed Lushaj të njohur ndryshe si Stresi. Sipas policisë ai u ndalua në ambientet e...

Shoqërohet në polici Stresi. Ja për çfarë akuzohet

hoqërohet në polici këngëtari shqiptar Arkimed Lushaj i njohur si Stresi. Ende nuk ka informacione zyrtare për ndalimin e tij, por burimet thonë se Stresi...

”Të dua Mami”, djali i keq si asnjëherë më parë (VIDEO)

Mendojmë "djalin e keq", Stresin (kujto: ">Bad Boy 4life) dhe në mendje na shkojnë tituj si “Lambo”, “Fake Love” apo “GTA”. Me pak fjalë...

Stresi thumbon: Në tregimet e nxënësve jam personazhi kryesor

Një ditë më parë reperi më i sukseshëm shqiptar publikoi një foto në Instastory ku shihej se ai ishte bërë pjesë e teksteve shkollore. “Në...

EDITORIAL

Presidenti Meta me arbëreshët në Provincën e Avellinos (FOTO)

Presidenti Ilir Meta ndodhet sot në Itali, në komunën e Irpinas, e cila banohet nga arbëreshë. Së...

FORUM

Jemi vend me fat, Kryeministri ynë është më i miri dhe më i bukuri i krejtve!

Nga Agron Gjekmarkaj - Të marrtë e mira të marrtë more Kryeministri ynë qyfyrexhi! Ç’paske qenë! Del ti...

Vetëm për këtë fakt qytetarë bashkohuni me studentët. Revoltohuni!

Nga Dritan Kaba - Erdhi nga SHBA për t’i shërbyer qytetarëve të tij, bashkëkombasve me një rrogë qesharake,...