E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Stresi

Etiketim: stresi

Shega kundër hipertensionit dhe stresit

Nisur nga vetitë e shumta ushqyese të shegës, dietologët listojnë vlerat e saj dhe pse duhet të konsumojmë patjetër këtë frutë Ky frutë piqet plotësisht...

FOTO e Stresit po bën xhiron e rrjetit! Zbuloni arsyen

ai ka publikuar në rrjetet sociale fotografi apo video me lëndë narkotike. Njëkohësisht kujtojmë këtu foton e famshme ku ai shfaqet duke mbledhur lëndë...

Reperi shqiptar që fle me armë poshtë jastëkut

Reperat zakonisht dallohen për jetën e rrezikshme që bëjnë. Sherre, aventura të ndryshme me policinë , arratisjet, ‘diss-et’ ndaj njëri-tjetrit etj… Një ndër emrat më të...

Stresi dhe Kejsi të martuar, çifti rrëfen takimet fshehtas në Europë

Fejesa e Stresit dhe partneres së tij Kejsi bëri shumë bujë. Të gjithë u çuditën nga fejesa e një “bad boy” si Stresi. Në...

Stresi pendohet për fejesën: Ia bëra varrin vetes

Reperi i njohur Stresi disa muaj më parë dha lajmin e bukur se ai dhe partnerja e tij Keisi u fejuan dhe shumë shpejt...

Protesta e opozitës, Stresi “fërkohet” me kordonin e policisë

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj i njohur si Stresi njihet për bindjet e tij politike, ndërsa edhe sot ka marrë pjesë në protestën e opozitës...

Stresi flet për takimin me Saimir Tahirin: Ngriti syzet dhe më...

Dihet tashmë që ai ka patur disa herë probleme me Policinë, e sidomos kur atë e drejtonte ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri. Nga të...

Tre muaj pas fejesës Stresi ndahet nga Kejsi?! Zhduken fotot nga...

Stresi përpara disa muajsh lajmëroi publikisht se është i dashuruar me një vajzë me emrin, Kejsi. Ata janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe...

Edhe pas arrestimit, Stresi nuk zë mend, shihni çfarë bën këngëtari...

Disa javë më parë bëri bujë të madhe arrestimi i reperit Stresi, i cili u akuzua se në lokalin ku po qëndronte me shokët,...

Habit Stresi, reperi tregon emrin e këngëtares me të cilën ka...

Stresi është një nga reperët më të përfolur në shoëbizin shqiptar. Kohët e fundit reperi ishte i ftuar në një intervistë për emisionin ‘NIN’....

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...

BIRN: Frikë apo përplasje e brendshme: Marku shkëmben akuza me prokurorët

Nga Gjergji Erebara/BIRN/ Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku deklaroi të premten se frika është shkaku i...