E dielë, Nentor 18, 2018
Ballina Etiketimet Stabilitet

Etiketim: stabilitet

Ballkani me lidera që duan pushtet, vë në rrezik stabilitetin

Nga: Klajda Gjosha Ballkani ka qënë dhe vazhdon të mbetet një vatër e nxehtë, epiqendër e lindjes së konflikteve dhe ku termi stabilitet asnjë herë...

Ilir Meta: Shqipëria  ka nevojë për qetësi dhe jo sherre e...

Kryetari i LSI-së, Ilir Meta mori pjesë në një takim me strukturat e njësive administrative Farkë, Baldushk, Petrelë, Bërzhitë dhe Krrabë. Gjatë fjalës së tij,...

EDITORIAL

“Britaniku” Basha dhe ballkanasi Rama

Në Partinë Demokratike dhe opozitë ka kohë që flitet për një reagim të fortë ndaj qeverisë me...

FORUM

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...