E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Spital

Etiketim: spital

Transformimi i QSUT, Rama: Rritje pagash për mjekët dhe infermierët!

Kreu i qeverisë, Edi Rama ishte në Qendrën Spitalore ''Nënë Tereza'' ku inauguroi nisjen e punimeve për ndërtimin e spitalit të ri të sëmundjeve...

Pajisje të reja në maternitetin e Durrësit, Manastirliu: Investime në 11...

Spitali i Durrësit është pajisur me aparatura të teknologjisë së lartë në shërbimin onkologjik, në patologji, maternitet dhe konsultorin e nënës dhe fëmijës. “Kujdesi për...

Rreh keqas dhe bën për spital turkun, arrestohet elbansalliu

Ngjarja e rëndë u regjistrua në Moglicë të Elbasanit. Burime nga policia thonë se në pranga ka rënë shtetasi Pajtim Igrishta, 32 vjeç, banues në...

Vdekja e 56-vjeçares, reagon Spitali i Durrësit

Spitali i Durrësit, reagon pas akuzave të familjes të së ndjerës, Ervehe Dedaj e cila ndërroi jetë në Urgjencën e këtij qyteti. Në deklaratë...

Pushuesi shkon në gjendje të rëndë në spital, vdes 47-vjeçari në...

Një 47-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në qytetin e Sarandës. Policia bën me dije se rreth orës 13:30 është njoftuar spitali i qytetit...

Legjenda e futbollit Brazilian shtrohet në spital

Kampioni i botës me Brazilin, Luis Nazario Da Lima (Ronaldo) ka njoftuar fansat e tij të shqetësuar se do të dalë brenda së hënës...

“Fenomeni” Ronaldo shtrohet me urgjencë në spitalin e Ibizës

Ish-lojtari i Interit dhe Milanit, Legjenda e futbollit, Ronaldo, është shtruar në spital në Ibiza që nga e premtja për shkak të pneumonis (inflamacion...

Virozat e stinës, shtohen rastet në urgjencë

Piku i sezonit turistik, si dhe ngritja e temperaturave ka bërë që fluksi i vizitave të shtohet. Shefi i urgjencës në spitalin rajonal të...

Rama: Pas mungesash alarmante, ja si duket spitali i Sarandës (VIDEO)

Këtë të hënë kryeministri Edi Rama, ka përzgjedhur spitalin e Sarandës si mesazh për ti uruar ndjekësve një javë të mbarë. Rama ka treguar pamjet...

Stres nga pushimet, qeni dërgohet me avion privat në spital

Një resort në ishullin Sardenja të Italisë, ka pasur si mysafir të veçantë një majat rus, i cili me vete kishte edhe qenin. Kafsha...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...