Ballina Etiketimet Spalleti

Etiketim: Spalleti

Starti negativ dhe “grupi i ferrit” në “Champions”, Spalleti komenton situatën...

Trajneri i interit, Luciano Spalletti, ka folur sot para mediave në lidhje me ndeshjen e nesërme që zikaltërit do të laujnë në “Seria A”...

Spalletti është si De Boer, Interi më i keq i viteve...

Interi i ka bërë një nisje skandaloze sezonit të ri, i cili priste që ta shihte si kundërshtarin kryesor të Juventusit në luftën për...

Spalleti: Ronaldo te Juve? I bën mirë Serisë A, rritet shikueshmëria

Interi ka nisur përgatitjet për sezonin e ri, teksa Luciano Spalletti po stërvit skuadrën me dy seanca në ditë, që prej ditës së hënë....

Spalleti nxit kryesfidën e Serie A: Napoli është i lodhur

Në vigjilje të super sfidës Napoli-Inter, e cila do të luhet nesër në orën 20:45 në stadiumin “San Paolo” të Napolit, Luciano Spalleti flet...

FOTO/ Spalleti në debutim, vijnë lajme të mira për Interin

Luciano Spalletti debuton sot në Serinë A në drejtimin e skuadrës së Interit. Skuadra zikaltër pret në shtëpi ekipin e rrezikshëm, Fiorentinën. Lajm i mirë për...

Spalleti piketon mbrojtësin shqiptar për të forcuar Interin

Interi synon të mbyllë shumë shpejt një përforcim të rëndësishëm dhe sytë i ka nga reparti i mbrojtjes, i cili ka nevojë për më...

FOTO/ Interi e ka gjetur trajnerin e ri, ja kur do...

Mund të thuhet pa frikë se Interi e ka gjetur trajnerin e ri. Zyrtarizimi i Spalletit pritet të bëhet ditën e hënë, për të pritur...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Edi Ramës duhet t’i ndalohet me ligj të merret me politikë

Kim Mehmeti Shqiptarinë e kanë ngulfatur politikanët si Kryeministri aktual i Shqipërisë, të cilët posa bëhen burrështetas, e...

Gjekmarkaj i bën thirrje BE-së dhe Italisë: Mund të shkojmë drejt përplasjes civile, ndërhyni

“Radio Vatikani” ka realizuar një intervistë me pedagogun Agron Gjekmarkaj, i cili ka bërë një apel të...