Ballina Etiketimet Sokol Balla

Etiketim: Sokol Balla

Sokol Balla: Qeveria e re që lind për Krishtlindje!

Nga Sokol Balla Vezët mbi të në Parlament ditën e enjte, duhet ta kenë bindur Edi Ramën sesa i vetmuar është këto kohë. Gjatë gjithë...

Ndodh kaq rrallë! Sokol Balla tregon vajzën që e bën të...

Sokol Balla është shumë i rezervuar kur bëhet fjalë për dy fëmijët e tij! Por ditën e sotme, e ka bërë një përjashtim pasi...

Sokol Balla rrëfen momentin e vështirë: Rashë në koma, nuk mbaja...

Gazetari i njohur Sokol Balla është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe ndan shpesh momente nga jeta e tij e përditshme dhe udhëtimet në...

Sokol Balla i rikthehet pasionit të vjetër

Ai do të rikthehet në mikrofon, për të sjellë jo vetëm muzikë të mirë por dhe bisedë të mirë, për temat më ngacmuese, me...

Negociatat/Rama: Franca do jetë në krahun tonë, por Gjermania…

Kryeministri Edi Rama ka folur në sot emisionin “Real Story” për votimin e qeverive të BE në qershor për hapjen e negociatave me Shqipërisë. Kryeministri...

Balla e thumbon për këpucët. Ja si ia kthen Veliaj (FOTO)

I ftuar në emisionin ''Real Story'' të gazetarit Sokol Balla në Vizion Plus, kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka hyrë në studio me këpucë...

Presidenti Meta: Krimi po rrezikon sigurinë kombëtare

Presidenti Ilir Meta në një intervistë dhënë për gazetarin Sokol Balla në “Vizion Plus” ka komentuar çështjen e negociata me Greqinë. Kreu i shtetit ka...

Presidenti Meta: Nuk besoj që qeveria ka interes të favorizojë Greqinë

Presidenti Ilir Meta në një intervistë dhënë për gazetarin Sokol Balla në “Vizion Plus” ka komentuar çështjen e negociata me Greqinë. I pyetur nëse Qeveria...

Vizion +, adresa e re e Sokol Ballës si Drejtor Ekzekutiv

Sokol Balla në një mesazh në rrjetin social Twtter, pohoi se e lë Top Channel pas 12 vitesh pune atje. “Uroj që jeni duke kaluar bukur. Ky vit mbyll shumë...

Sokol Balla njofton largimin e tij zyrtar nga “Top Channel”

Gazetari dhe moderatori i njohur i Top Story, Sokol Balla ka njoftuar sot largimin e tij nga televizioni kombëtar Top Channel. Nëpërmjet një statusi në...

EDITORIAL

Opozita vendos:Protesta deri në rrëzimin forcërisht te Kryeministrit Edi Rama

Të gjitha partitë e opozitës kanë dalë dje më një vendim të përbashkët: "nisjen e protestave deri...

FORUM

Mesazhet e freskëta gjeopolitike të Vladimir Putin në Beograd!

Enver Bytyçi Më 16 tetor të vitit 2014 Vladimir Putin vizitoi për herë të fundit Beogradin, ndërkohë që...

KADASTRA – Përtej fantazisë së Enver Hoxhës

Nga Sonila Bejtja / Kushdo që lexon këto ditë me vëmendje dhe pa qenë aspak jurist, dy dekretet...