Ballina Etiketimet Skerdi

Etiketim: skerdi

Skerdi dhe Nora publikojnë “M’ke Mungu” (VIDEO)

Skerdi dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Projekti i ri i këngëtarit të cilësuar si “The Weeknd” shqiptar vjen në super bashkëpunim. Është...

Aurela Gaçe e pranon: Po u nxeh burri, hapi rrugën (VIDEO)

Mbrëmë emisioni “Xing me Ermalin” në Tv Klan, pati edhe puntatën finale të këtij sezoni. I zhvendosur në Prezë në ambient të hapur, OFF Records...

Komunikimi mes Skerdit e Miss Shqipërisë konfirmon lidhjen e tyre?

Pak javë më parë, në ballinën e mediave rozë qëndronte lajmi se artisti i ri shqiptar, Skerdi, është në lidhje me Miss Albania 2017,...

EDITORIAL

Opozita: Protesta dhe Qeveri Tranzitore, kurse Rama: Harrojeni!

-Nga ana e tij, Edi Rama e ka përqeshur këtë kërkesë për Qeveri Tranzitore, duke qenë përhapur...

FORUM

Studentët

Nga Niko Peleshi - Këto ditë Instituti ASPEN në SHBA publikoi raportin e një pune 20 vjeçare mbi...

Për ata që taksën ndaj Serbisë e konsiderojnë ‘tekë personale’ të një lideri

Nga Jakup Krasniqi- Mënyra sesi janë duke komunikuar disa njerëz të politikës shqiptare, të nivelit të lartë...