E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Skandali seksual

Etiketim: skandali seksual

Plas skandali seksual me politikanin e njohur në Kosovë

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Numan Baliq dyshohet se është përfshirë në një skandal seksual. Indeksonline mëson se Baliq, i cili për një kohë të...

Bill Clinton flet pas 20 vitesh për skandalin seksual me Monica...

Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, në një intervistë për NBC News është përgjigjur rreth pyetjeve lidhur me skandalin seksual me Monica Lewinsky që përfshiu Shtëpinë...

Klithma seksi në zyrë, si u zbulua skandali seksual në …

Për rreth 3 orë ka qëndruar i mbyllur brenda zyrës, me një të mitur, shefi i Zyrës për Komunitete në Komunën e Ferizajt, Rexhep...

Skandali seksual ‘mbërthen’ qeverinë britanike/ Ngacmoi gazetaren, ikën Ministri i Mbrojtjes

Akuzat për sjellje të pahijshme në të kaluarën kanë detyruar edhe Sekretarin britanik të Mbrojtjes, Michael Fallon, të japë dorëheqjen. Por në këtë rast, nuk...

Tronditet politika britanike, 50 deputetë e ministra akuzohen për ngacmime seksuale

Skandali seksual ku u përfshi producenti i njohur hollivudian Harvi Uenstein ka prodhuar efekt domino edhe në politikë. Deputetë dhe ministra të rëndësishëm britanikë...

Skandali seksual në jetimore, gjykata e Shkodrës lë në burg ish-drejtoreshën

Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg ish-drejtoreshën e shtëpisë së fëmijës, Albana Llazani, e cila akuzohet se ka lejuar dhunën seksuale të shkaktuar...

Boçi bën dorëzimet, ja çfarë u tha ish-gjyqëtari kolegëve për skandalin...

I përfshirë në një skandal të bërë publik në media, ish­-kryegjyqtari Guximtar Boçi, njëkohësisht i pezulluar nga detyra si gjyqtar pas gati 20 vitesh,...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...