E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Sjell ndryshimin

Etiketim: sjell ndryshimin

WhatsApp bëhet i rreptë! Sjell ndryshimin që e prisnim të gjithë

WhatsApp është një prej aplikacioneve më të përdorur në shkëmbimin e mesazheve. Disa rregulla kanë ndryshuar në aplikacionin e preferuar të shumë përdoruesve dhe lajmi...

Instagram sjell ndryshimin që do ju zhgënjejë

Ndoshta kishit menduar se duke “naviguar” në Instagram i keni shpëtuar në një farë mënyre reklamave pafund që ju shfaqen gjithandej nëpër rrjete sociale,por...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...