E shtunë, Shkurt 16, 2019
Ballina Etiketimet Siguria në punë

Etiketim: Siguria në punë

Gjobiten 80 subjekte – Mungesa e sigurisë në punë, ndërmarrjet prodhuese...

80 subjekte janë gjobitur nga Inspektoriati Shtetëror i Punës në të gjithë vendin gjatë viti që lamë për shkak të shkeljeve të konstatuara, me...

Siguria në punë – Shqipëria nuk ka ekspertë të sigurisë dhe...

Siguria në punë në vendin tonë nuk zbatohet për tre arsye kryesore. Kemi mungesë të ekspertëve  të sigurisë dhe të shëndetit, nuk kemi zgjedhje...

EDITORIAL

Protesta e madhe e Opozitës para Kryeministrisë. Pritet përplasje si në Paris

-Sot do përballen dy frontet politike se cila palë mbledhë me shumë njerëz. Në qytetin bregdetar do...

FORUM

Deutsche Welle: Protestë masive e opozitës për rënien e qeverisë Rama

Sot në Tiranë zhvillohet një protestë e madhe e opozitës kundër qeverisë Rama, të cilën opozita e...

Njolla me bojë blu e opozitës dhe njolla e zezë e korrupsionit

Nga Monitor Edhe piktori më amator e di që, po të përziesh bojën blu me atë mavi rezultati nuk...