E martë, Korrik 17, 2018
Ballina Etiketimet Si i ra me grusht tavolinës Ataturku kur mori lajmin nga Ahmet Zogu

Etiketim: Si i ra me grusht tavolinës Ataturku kur mori lajmin nga Ahmet Zogu

Si i ra me grusht tavolinës Ataturku kur mori lajmin nga...

Një nga figurat më ikonike në fillim të shekullit të XX-të, Mustafa Qemal Ataturku, mbahet mend si udhëheqësi i cili doli nga hiri i Perandorisë Osmane për...

EDITORIAL

Gjykatën Kushtetuese e vdesin përfundimisht

-A kanë anëtarët e KPK dhe institucioneve të tjera të Vettingut nipër, mbesa apo kushërinjë, të cilat...

FORUM

“Luftë tregtare Shqipëri-Kosovë”

Nga Agron Duka - Prej ditës së nesërme, në mënyrë të njëanshme, pa asnjë paralajmërim dhe arsyetim, produktet...

KGB, Trump dhe Shqipëria

Nga Eduard Zaloshnja- Gazetat bulevardeske amerikane kanë vite që publikojnë teori konspirative nga më të habitshmet, rreth Donald...