E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Shtrohet ne spital

Etiketim: shtrohet ne spital

Shtrohet në spital këngëtari shqiptar

Këngëtari i hitit ‘Cika Cika’ është shtruar ditën e sotme në spital. Ardiani ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqet...

U shtrua dje në spital, ja çfarë i ndodhi Nexhmije Pagarushës

Mbrëmjen e djeshme ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha përfundoi në spital. Ekipet e emergjencës e dërguan artisten në urgjencë ku iu shtrua ekzaminimeve....

Shtrohet në spital ish-Presidenti amerikan George Bush

Ish-Presidenti George H.W. Bush është shtruar përsëri në spital për shkak të presionit të ulet të gjakut. Zëdhënësi i Bush lajmëroi se 93-vjeçari do...

Shtrohet në spital aktori i madh, Robert Ndrenika

Gjendja shëndetësore e Robert Ndrenikës dhe Arben Derhemit ka bërë që shfaqja “Mendohu Xhakomino” me regji të Milto Kutalit dhe pjesëmarrje të veçantë të...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...