E shtunë, Nentor 17, 2018
Ballina Etiketimet Shtatzenia

Etiketim: shtatzenia

Djalë apo vajzë? Maya zbulon gjininë e fëmijës

Maya ka folur sot për herë të parë publikisht për shtatzëninë e saj. E ftuar në emisionin ''Rudina'' në Tv Klan këngëtarja zbuloi live...

Jona Spahiu tregon problemet që po kalon në shtatzani

Moderatorja Jona Spahiu po shijon ditët e fundit të shtatzanisë. Gjatë kësaj kohe në pritje të ëmblë, Jona nuk i ka kursyer fotot me barkun...

Veliaj zbulon ushqimin për të cilin Ajola ka neps gjatë shtatzënisë

Në vjeshtë kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, pritet të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ajola Xoxa, ndodhet në muajin e shtatë...

Kur shtatzënia të jep një shkëlqim në fytyrë

Kur një grua është shtatzënë, thuhet se duket më bukur se asnjëherë tjetër. Besoj të gjitha keni dëgjuar për nurin e shtatzënisë. Shumica e...

”Halli” i Xhensilës në lidhje me lajmin e shtatzënisë!

Ndonëse pak kohë më parë ishte Besi ai që tregoi se Xhensila është gati për t’u bërë nënë dhe se bebushi është në plane...

Kur shtatzënia nuk ndodh! 5 faktorë psikologjikë që ndikojnë organizmin e...

Shpesh specialistët obsetër-gjinekologë nuk mund të përcaktojnë shkakun e infertilitetit, sidomos kur bëhet fjalë për një organizëm krejtësisht normal dhe të shëndetshëm. Diagnoza e...

Cheryl nuk e fsheh dot më shtatzëninë

Është përfolur për një kohë të gjatë që ajo pret një fëmijë me Liam Payne, por nuk ka pasur kurrë një konfirmim nga ana...

EDITORIAL

Pikëpyetjet e ministrit Damian Gjiknuri për anullimin e koncensionit të naftës në detin Jon

Një lajm i dytë nga fjala e ministrit të Energjisë dhe Infrastrukturës ka të bëjë me anulimin...

FORUM

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...