Ballina Etiketimet Shtatori në kinema

Etiketim: Shtatori në kinema

Shtatori në kinema, filmat që do ju shoqërojnë gjatë gjithë muajit!

Në ditët kur kryeqyteti me zhvillimet e tij nuk na tërheq, kinemaja është gjithnjë aty për ne. Dhe me mbarimin e verës, fillimin e...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...