E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Shqipëria U-21

Etiketim: Shqipëria U-21

Shqipëria U-21 leksione futbolli Bjellorusisë, fiton testin e parë miqësor

Kombëtarja shqiptare e 21 vjeçarëve ka fituar me shifrat e ngushta 3-2 testin e parë miqësor me Bjellorusinë, kjo falë dhe formës fantastike të...

Shqipëria U-21 publikon listën e lojtarëve, ja surpriza e Bushit

Trajneri i Kombëtares shqiptare U-21 ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për për sfidën ndaj Irlandës së Veriut që do të zhvillohet në...

EDITORIAL

Zyrtarja e SHBA: SPAK dhe BKH do të bëjnë vettingun në politikë

Zv. Ndihmës Sekretarja e Shtetit, Elisabeth Millard zgjedh reformën në drejtësi si rrugën e vetme për të...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...