E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Shpërndarësi

Etiketim: shpërndarësi

VIDEO/ Operacioni në Tiranë, si u kapën shpërndarësit e drogës dhe...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga tre persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër pas një operacioni në orët e mbrëmjes së...

Mbi 40 vetë kalojnë mbidozë droge në park, arrestohet shpërndarësi

Një burrë u arrestua në SHBA pasi më shumë se 40 vetë kaluan në mbidozë në një park të Connecticut, si pasojë e një...

Berat, arrestohet shpërndarësi i heroinës, u kap pranë stacionit të autobusëve

Policia e Beratit ka goditur një rast të shpërndarjes së drograve të forta. Ndërsa në pranga u vu shtetasi Stavri Mice, 33 vjeç, banues...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...

Klevis Balliu: Nesër qytetarët kanë detyrimin ndaj vendit të marrin mbrapsht Parlamentin

Nga KLEVIS BALLIU/  Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...