E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Shorti

Etiketim: shorti

Vllaznia mëson kundërshtarin në Champions, ja kë përzgjodhi Allegri

Vllaznia ka mësuar pak minuta më parë kundërshtarin në UEFA Youth League. Ekipi shkodran do të ndeshet me skuadrën e Astanës. Një takim mjaft...

Sot hidhet shorti i “Europa League”

Sot në orën 13:00 do të hidhet shorti i “Europa League”, ku 48 skuadrat pjesëmarrëse të fazës së grupeve do të njihen me fatin...

Përzgjidhni ju shortin e Ligës së Kampionëve, simulimi i grupeve …

Sot në orën 18:00 në Montecarlo do të hidhet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën e grupeve. Tifozët janë në pritje për të...

Disa nga detajet që duhet të dini para shortit të Champions...

Champions League nuk ka qenë asnjëherë kaq e pasur në aspektin e çmimeve dhe me rikthimin e katër ekipeve italiane direkt në fazën e...

Shorti i Championsit, ja grupi i “ëndrrave” dhe i “ferrit” për...

Sot në orën 18:00 në Montecarlo do të hidhet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën e grupeve. 4 skuadrat italiane do të mësojnë...

Shorti i Championsit, Shkëndija në play off mund të sfidojë Crvena...

Shkëndija e Tetovës ka mësuar kundërshtarin me të cilin do të përballet në fazën play off të Champions League, nëse do të kalojë Salzburgut...

Izet Haxhia nga burgu: Të gjithë po fshihen mbrapa plazheve

Kërkesa e Izet Haxhisë për rihapjen e dosjes ''Hajdari'', ku ai është dënuar si bashkëpunëtor me 25 vite burg ndodhet në Gjykatën e Apelit....

Shorti i Europa League/ Zbulohen kundërshtarët e Partizanit, Luftëtarit dhe Laçit

Në Nion të Zvicrës është hedhur shorti i Ligës së Europës për turin e parë eliminator, aty ku bëjnë pjesë Partizani, Laçi dhe Luftëtari....

Skuadrat kosovare mësojnë kundërshtarët në Champions dhe Europ League

Drita dhe Prishtina kanë mësuar rivalët e tyre në turin paraeliminator, në Champions dhe Europa League. Sa i përket Dritës, shorti i ka vendosur...

Hidhet shorti i gjysmëfinales së Kupës së Shqipërisë, ja përballjet

Është hedhur sot në FSHF në orën 11:30 shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë. Katër skuadrat e kualifikuara për këtë fazë, Skënderbeu, Kukësi,...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...