E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Shoqërohen

Etiketim: shoqërohen

Çfarë po ndodh? Kroatët shoqërohen nga dy avionë luftarakë rusë

Franca është fituese e Kupës së 21-të të Botës, por Kroacia po quhet gjerësisht si “fituesja” morale. Kombëtarja ballkanike bëri një kampionat të mrekullueshëm duke...

Librazhd, shoqërohen 3 persona në lidhje me keqtrajtimin e 6-vjeçarit

Policia e Elbasanit ka sqaruar rastin e një 6-vjeçari nga Librazhdi, i cili paraqitet në një foto i keqtrajtuar. Blutë e Librazhdit kanë shoqëruar 3...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...