Ballina Etiketimet Shkollës

Etiketim: shkollës

Shkolla “28 Nëntori” në Shkodër ndihmë për 21 familje

Nxënësit e shkollës 28 Nëntori në Shkodër do të ndihmojnë për një vit  me pako ushqimore e veshmbathje 21 familje të varfra në qytetin...

Bonusi për mosbraktisjen e shkollës, Manastirliu: Përfitojnë mbi 47 mijë fëmijë...

Mbi 47 mijë fëmijë të familjeve në nevojë përfitojnë nga bonusi për mosbraktisjen e shkollës. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë...

EDITORIAL

Presidentit Meta për “Deutsche Welle”: Opozita një hap pas, kryeministri dy hapa prapa

Presidenti Meta ishte në Gjermani në Konferencën e Sigurisë, ku takoi kancelaren gjermane Merkel si dhe u...

FORUM

Andi Bushati: Donika Prela, një arsye më shumë pse duhen djegur mandatet

Nga Andi Bushati  - Në kulmin e debateve për djegjen e mandateve të opozitës, një ngjarje në dukje...

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...