E shtunë, Shkurt 23, 2019
Ballina Etiketimet Shkoder

Etiketim: Shkoder

Kafja e Madhe e Shkodrës “fut në sherr” Ramën me Voltanën

Kryeministri Edi Rama, gjatë një vizite pune në Shkodër, nuk ka "harruar", të thumbojë Kryetaren e Bashkisë. Dihet që Voltana Ademi dhe kreu i qeverisë,...

Publikohen pamjet e operacionit antidrogë “Early Spring”

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=LqISLVyhDy4] Policia e Shkodrës ka publikuar pamjet e operacionit të arrestimit të 17 personave, të akuzuar për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Dy ditë...

Atentati ndaj shitëses në Shkodër/ Zbulohet e shkuara, si doli nga...

Gjykata e Shkodrës la dje në burg shtetasin Shkëlzen Xhenja, i dyshuar si autor për plagosjen e Flutura Muçës, më 18 shkurt, në lagjen...

Një i vdekur dhe një i plagosur nga përplasja e motoçikletave...

Një aksident i rëndë ndodhi para pak minutash në Shkodër, ku përplasja e dy motorçikletave ka rezultuar me vdekjen e një personi. Aksidenti ndodhi në...

Detaje të reja/Seks treshe, ja kush është bosi i prostitucionit në...

Foto të publikuara në facebook, zbuluan se si dy vajza, pas punës si baleina në klube nate, punojnë edhe si punonjësve seksi. Pas lajmeve...

Aksident në Shkodër, makina përfundon në greminë

Mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një aksident në Shkodër ku një tip “Benz” me targa AA875 FR ngjyrë blu ka dalë nga rruga duke...

Protesta e PD në Shkodër, studentë dhe gjimnazistë bojkotojnë mësimin

Bojkoti i mësimit sot nuk ndodhi vetëm në Tiranë. Studentë dhe gjimnazistë edhe në qytetin e Shkodrës kanë bojkotuar procesin mësimor për t’iu bashkuar...

Atentati ndaj shitëses në Shkodër, arrestohet autori, i dyshuar si vrasës...

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga autorin e dyshuar të plagosjes së shitëses 49-vjeçare. ‘BalkanWeb’ mëson se bëhet fjalë për Shkelzen Xhenjan, i...

Nis zhvendosja e trenit të mallrave Shkodër-Han i Hotit, doli nga...

Një ditë pasi treni i mallrave i linjës Shkoder – Han i Hotit doli nga shinat, drejtoria e përgjithshme e hekurudhave ka nisur punën...

Operacioni i rrallë në Shkodër, mjekët i shpëtojnë këmbën pacientes

Ekipi mjekësor në Spitalin Rajonal Shkodër, ka kryer dje një ndërhyrje të rrallë tek një paciente.Kirurgët Dr. Besmir Grizhja, Dr. Lulezim Lekaj, Dr. Luan...

EDITORIAL

Shqipëria drejt kaosit total. Ndërkombëtarë, ndërhyni!

-Opozita, pas deklaratës së kryeministrit Rama, ka vendosur të radikalizojë qëndrimet në lidhje me protestat. Nuk do...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...