E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Shkoder

Etiketim: Shkoder

Mesha në nder të Nënë Terezës, meshtari i Shkodrës: Ndal vrasjeve,...

Në Shtëpinë e misionarëve të Nënë Terezës, në Shkodër është mbajtur një meshë për nder të kremtimit të Shenjtërimit të Nënë Terezës, që daton...

Vrasja e biznesmenit në Shkodër, policia u ofron mbrojtje dy miqve

Kur kanë kaluar katër ditë nga ekzekutimi mafioz i biznesmenit Arjan Ferracaku, Policia e Shkodrës nuk ka asnjë person të ndaluar apo të shpallur...

Basha bën thirrje për mobilizim të madh popullor për të rrëzuar...

Kryetari i opozitës Lulzim Basha nisi nga Shkodra mobilizmin e strukturave të Partisë Demokratike për t’iu përgjigjur sfidës jetike të vendit, çlirimit të qeverisë...

Vrasja e biznesmenit në Shkodër, dyshime se Ferracaku u nxor në...

Dy personat që ishin të pranishëm me biznesmenin Arjan Ferracaku kur ky i fundit u qëllua me automatik nuk kanë pranuar të bashkëpunojnë me...

Vrasjet në Shkodër, Xhafaj: Opozita po bën sulm agresiv për të...

Ndërkohë që opozita zhvillonte në Shkodër një takim të jashtëzakonshëm, si mesazh kundër krimit në këtë qytet, ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, nuk i...

Opozita shkon në Shkodër kundër krimit, por Balla i flet me...

Ngjarjet tre muajve të fundit në Shkodër, ku kanë ndodhur 6 vrasje mafioze, dhe janë zhdukur dy persona, ka bërë që deputetët e opozitës...

Vrasja e biznesmenit në Shkodër, mbi 15 të shoqëruar

Pas vrasjes së shtetasit Arjan Ferracaku në Shkodër disa detaje të reja janë zbuluar. Burime të sigurta policore bëjnë me dije se 30-vjeçari Arjan...

Aksion në Shkodër për prishjen e ndërtimeve pa leje

Inspektoriati ndërtimor pranë bashkisë së Shkodrës ka nisur një aksion për prishjen e ndërtimeve pa leje dhe atyre në proces legalizimi. Aksioni ka filluar në...

Vrasja në Shkodër, a u qëllua gabimisht biznesmeni?

Dinamika e vrasjes së biznesmenit Arjan Ferracaku një ditë më parë në Shkodër, duket se ka marrë një tjetër rrjedhë. Biznesmeni 30-vjeçar është vrarë gabimisht...

”3 javë në Shkodër, më shumë krime se në të gjithë...

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka shprehur ngushëllimet e tij për vrasjen e biznesmenit Arjan Ferracaku një ditë më parë në Shkodër. Duke shkruar në faqen...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...