E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Shkoder

Etiketim: Shkoder

Lleshaj tur takimesh me drejtuesit e policisë, a vërtetojnë akuzat e...

Pas Durrësit dhe Shkodrës, zëvendësministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ndodhet në Elbasan. Lleshaj duket se ka nisur një tur takimesh me drejtuesit e policisë...

Vrasja e djeshme në Shkodër, merret në pyetje një person

Një krim i rëndë ndodhi dje në Shkdoër Ndërkohë që burime  nga policia e qytetit verior bëjnë të ditur se është shoqëruar një përson për...

Një i vrarë dhe një i plagosur në Shkodër, rindërtohet skena...

Një ekzekutim mafioz u shënua këtë të mërkurë në mes të qytetit të Shkodrës, ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër i...

Kush ishte i vrari në mes të Shkodrës; peshkatar dhe baba...

Ngjarja e sotme në qytetin e Shkodrës ka tronditur qytetarët jo vetëm për mënyrën makabre që u krye atentati, por edhe për vendin publik...

Ekzekutimi në Shkodër, ja kush është viktima (FOTO)

Pa kaluar 24 orë nga vizita e zv.ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj në Shkodër, ku la porosi të qarta drejtuesve të policisë për goditjen e...

VIDEO/ Zyrtare nga Policia: Vritet biznesmeni në Shkodër, një i plagosur

Qyteti i Shkodrës është tronditur mesditën e sotme nga një krim i rëdnë. Dy persona janë qelluar  me armë zjarri në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në...

Tronditet sërish Shkodra, dy të plagosur rëndë

Qyteti i Shkodrës është tronditur mesditën e sotme. Një plagosje e rëndë me armë zjarri ka ndodhur në lagjen Partizani, në afërsi të zonës...

Deputetët e PD “zbarkojnë” në Shkodër: Vetting-u në politikë, domosdoshmëri

Deputetët Izmira Ulqinjaku, Oerd Bylykbashi, Ervin Salianji dhe këshilltari ligjor i PD Gazment Bardhi, zhvilluan sot një takim me pedagogë e studentë të Universitetit...

”Furtunë” në Shkodër, shkarkohet drejtori dhe 21 inspektorë tek Tatimet

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, në cilësinë e Koordinatorit Kombëtar Antikorrupsion ka ''shkrirë'' drejtorinë e Hetimit Tatimor në Shkodër duke larguar drejtorin dhe 21...

Shkodër-Finalizohet me sukses operacioni i koduar “GRE-HOT” (Video)

Arrestohen 5 shtetas dhe shpallet në kërkim një tjetër për veprat penale “Trafikimi i qenieve njerëzore” dhe “Ndihma për kalim të paligjshëm të kufirit” Nga...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...