E shtunë, Qershor 23, 2018
Ballina Etiketimet Shkembi i kavajes

Etiketim: shkembi i kavajes

Panik tek Shkëmbi i Kavajës/Rrëzohen 4 kate të pallatit 24 katësh...

Katër katet e fundit të një pallati tek "Shkëmbi i Kavajës" janë shembur. Pallati mendohet të jetë mbi 24-katësh, pasi ka kate nëntokë dhe rreth...

EDITORIAL

Refugjatët, turistët anulojnë pushimet  verore në Shqipëri

Ideja e ngritjes së kampeve të refugjatëve nga Siria dhe Afrika e Veriut në Shqipëri ka dhënë...

FORUM

Analistët: Negociatat të hapen, qoftë edhe me kushte

Votimi në parlamentin e Holandës kundër hapjes së negociatave të Shqipërisë me BE-në është pritur me ironi...

Refugjatët sirianë tregojnë pse po vijnë në Shqipëri (VIDEO)

Autoritetet shqiptare thonë se muajt e fundit ka patur përpjekje në rritje të refugjatëve dhe emigrantëve për...