E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet SHIK

Etiketim: SHIK

Publikohet për herë të parë dokumenti i SHIK për vrasjen e...

Në seancën e sotme gjyqësore ku ish-truproja i Sali Berishës, Izet Haxhiaj kërkoi rihapjen e dosjes “Hajdari” avokati i tij paraqiti një dokument të...

“Tahiri”, Klosi: Nëse do ta zhvleftësosh një çështje ngri një komision...

Ish-kreu i SHIK, Fatos Klosi i ftuar në "360 Gradë" në Ora News thotë se ngritja e një komisioni hetimor parlamentar për ish-ministrin e...

Zjarr pranë ish godinës së SHIK-ut në Vlorë, digjen disa automjete

Një zjarr ka përfshirë një garazh në një pallat në Vlorë, që gjendet pranë ish godinës së SHIK-ut. Sipas të dhënave të para, mësohet se...

Ne e kemi hashashin në tru !

Katundari mbjell hashash, pastaj paguan taksa për shtetin, pastaj shteti paguan policë që ta prishin hashash, po kjo është për të vënë kujën mo,...

Fatos Klosi: Më habit Rama kur thotë “no comment” për marrëdhënien...

Fatos Klosi ishte i ftuari i rradhës i Mustafa Nanos në emisionin Zululand. Ndoshta për herë të parë Klosi foli hapur se si ka...

Si e kam njohur Ornelën, Aldën dhe të vërtetën

Nga Alida Beqiraj-Alda Canaj ishte 16 vjec, në vit të dytë të shkollës së mesme të Gjuhëve të Huaja Asim Vokshi, kur u qëllua...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...