E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Sherr

Etiketim: sherr

Sherr në plazhin e Durrësit, femrat zihen me grushte e shkelma...

Një video e bërë publike nga “Joq” tregon momentin kur disa femra janë konfliktuar me njëra-tjetrën në mes të plazhit këtë paradite. Sipas dëshmitarëve thuhet...

Gazi i Detit të Zi, “mollë sherri” për Rumaninë e Hungarinë

Një luftë ekonomike miliarda dollarëshe po zhvillohet në Europën qëndrore dhe juglindore. Janë përplasje që lidhen me gazin dhe furnizimet prej Rusisë. Në pjesën...

Sot shikoni Parlamentin, ka tërmet të fuqishëm

Cili do të jetë sot aksioni i opozitës? Do të ketë diskutime të gjata apo do të tentohet sërish bllokimi i seancës. Situata parlamentare...

Deputeti i PD përplaset me Gardën (FOTO)

Ka pasur tensione në Komisionin e Medias, teksa deputeti i PD-së Flamur Noka është munduar që të heqë me forcë nga salla Erion Veliajn. Sipas...

Momenti kur Noka tenton të nxjerrë me forcë Veliajn (VIDEO)

Një debat i ashpër mes Erion Veliajt dhe Albana Vokshit u zhvillua në Komisionin e Medias, gjatë një seance dëgjimore me kreun e Bashkisë...

Belgjikë, sherr mes bandave shqiptare, vritet një grua, 4 persona të...

Sërish shqiptarët në qendër të vemendjes në mediat e huaja. Një grua ka humbur jetën dhe 4 persona të tjerë janë plagosur si pasojë...

Dy bashki në luftë për pikën doganore të Qafë-Thanës

Dogana e ''Qafë-Thanës'', është bërë mollë sherri mes dy bashkive. Ajo e Pogradecit dhe Përrenjasit janë në konflikt me njëra-tjetrën për “pronësinë” e doganës...

Basha live në Facebook: Balla, ti pallosh mos u afro te...

Ashtu si dhe në seancat e tjera, kryetari i Kuvendit sapo ka mbaruar koha i ka fikur mikrofonin kreut të PD-së, por Lulzim Basha...

“Shqipëria si gjithë Europa, jo e krimit”, Basha: Kushtetuta ka rënë

Siç u priste, seanca e kësaj të enjte nisi me tension. Pas rrëzimit të kërkesës së LSI-së për të hequr nga rendi i ditës...

Sherr me thika, plagoset i riu dhe e fejuara

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme teksa në një lokal në zonën e “Unazës së Re”. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...