E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Sherr

Etiketim: sherr

Të dehura në timon, sherr me policinë

Policia e Durrësit ka vijuar kontrollet për mbarëvajtjen e trafikut dhe parandalimin e aksidenteve në fundjavë. Vetëm në fundjavë si rezultat i kontrolleve në...

Sherr pas mesnate në Belsh, 29-vjeçari qëllohet me thikë. Arrestohet autori...

Dy të plagosur është bilanci i një sherri me thika të ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në një fshat të...

Sherr me shkopa bejsbolli, pjesë dhe reperi shqiptar

A keni dëgjuar ndonjëherë për reperin Azet? Ai është ndër më të rinjtë të pëlqyer, ndërsa raportohet të jetë përfshirë në një sherr masiv...

Sherr në plazhin e Durrësit, femrat zihen me grushte e shkelma...

Një video e bërë publike nga “Joq” tregon momentin kur disa femra janë konfliktuar me njëra-tjetrën në mes të plazhit këtë paradite. Sipas dëshmitarëve thuhet...

Gazi i Detit të Zi, “mollë sherri” për Rumaninë e Hungarinë

Një luftë ekonomike miliarda dollarëshe po zhvillohet në Europën qëndrore dhe juglindore. Janë përplasje që lidhen me gazin dhe furnizimet prej Rusisë. Në pjesën...

Sot shikoni Parlamentin, ka tërmet të fuqishëm

Cili do të jetë sot aksioni i opozitës? Do të ketë diskutime të gjata apo do të tentohet sërish bllokimi i seancës. Situata parlamentare...

Deputeti i PD përplaset me Gardën (FOTO)

Ka pasur tensione në Komisionin e Medias, teksa deputeti i PD-së Flamur Noka është munduar që të heqë me forcë nga salla Erion Veliajn. Sipas...

Momenti kur Noka tenton të nxjerrë me forcë Veliajn (VIDEO)

Një debat i ashpër mes Erion Veliajt dhe Albana Vokshit u zhvillua në Komisionin e Medias, gjatë një seance dëgjimore me kreun e Bashkisë...

Belgjikë, sherr mes bandave shqiptare, vritet një grua, 4 persona të...

Sërish shqiptarët në qendër të vemendjes në mediat e huaja. Një grua ka humbur jetën dhe 4 persona të tjerë janë plagosur si pasojë...

Dy bashki në luftë për pikën doganore të Qafë-Thanës

Dogana e ''Qafë-Thanës'', është bërë mollë sherri mes dy bashkive. Ajo e Pogradecit dhe Përrenjasit janë në konflikt me njëra-tjetrën për “pronësinë” e doganës...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...