Ballina Etiketimet Sherr

Etiketim: sherr

Kuvend/Flamur Noka tentoi të godasë Sadri Abazin(VIDEO)

Seanca e sotme parlamentare e para post zgjedhore në Bashkinë Dibër, u shoqërua me debate. Por, debati degjeneroi në një moment tensioni mes deputetit të PD-së Flamur Noka...

Babai i Noizyt: Ma qëlluan djalin me armë por ai i...

Sherri mes rrepave në qendër të Prishtinës, ka përfshirë në debat dhe familjarë. Babai i Noizyt, Bashkim Rajku, në një prononcim për një gazetë, është shprehur...

Muzikë dhe gjak, përplasjet e dhunshme të “showbizz-it” shqiptarë

Përplasja mes Noizyt dhe anëtareve të grupit Babastar, është vetëm një prej sherreve që ka ndodhur mes këngëtarëve shqiptarë. Por historitë e përplasjeve mes...

Ja pamjet kur Noizy mbërrin në Spital pas sherrit me Cozman...

Nëpër rrjetet sociale po qarkullon një video që provon se reperi Noizy ishte prezent në sherrin e sotëm më arme me pjesëtarë të grupit...

Pamjet e sherrit me thika në Durrës (VIDEO)

Një sherr i rëndë ka ndodhur pranë një kazinoje te Vollga në Durrës. Dy burra pasi kanë dalë nga kjo kazino janë konfliktuar rëndë...

Përgjaket Kastro Zizo, ” Mos u merr me politikë”

Kastro Zizo është përgjakur dhe këtë këngëtari e ka demostruar në rrjete sociale, duke dhënë dy versione për ngjarjen, duke lënë pikëpyetje për të...

Grushta tek 15­ katëshi! Dy burra rrihen, të tjerët bëjnë sehir!...

Sherr në mes të Tiranës, në mes të ditës! Videoja e regjistruar nga kalimtarët tregon sherrin mes dy burrave pranë 15­katëshit, ndërsa të tjerë...

Myslimani me 2 gra i plagosur nga gruaja: “Lirojeni se më...

“Unë kam dy gra dhe jam baba i 10 fëmijëve. Më i vogli është 1 vjeç e 3 muaj”. Një rrëfim i pazakontë i...

Nudo në plazh publik, italianët rrahën çiftin shqiptar

Plazhet nudiste janë përfolur shumë këtë vit dhe për një çift shqiptarësh, rrezet e diellit merren pa pengesën e rrobave të banjës. Ditët e...

Sherr në një parukeri në Tiranë, vajzën e nxjerrin jashtë për...

Një sherr në një parukeri në Tiranë ka ndodhur ditën e sotme, ku raportohet se konflikti ka qenë mes një çifti dhe stafit të...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...