E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Sherr

Etiketim: sherr

LAJMI I FUNDIT/ Sherr mes adoleshentëve, një i plagosur me armë...

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në zonën e Yzberishtit në kryeqytet. Report Tv raporton se kanë qenë dy adoleshentë...

Arenë ”boksi” në lumin Osum, të rinjtë sfidë për të kapur...

Besimtarët ortodoksë kanë festuar sot Ditën e Ujit të Bekuar. Edhe pse në temperatura të ulëta me dhjetëra të rinj janë futur në ujërat...

Shqiptarët sherr në klubin italian, dhunojnë truprojat

Tre persona u arrestuan në një klub nate në Mafalda di Rubano të Italisë, midis të cilëve edhe një shqiptar. Në pranga përfunduan Dedë Rroshtaj,...

Sherr mes dy të rinjve në Fushë-Mëzez, përfundojnë në spital

Dy persona të cilët janë përfshirë në një konflikt me njëri-tjetrin kanë përfunduar në spital të plagosur. "Më datë 24.12.2018, rreth orës 20:30, në zonën...

Kinë, sherr mes shoferit dhe pasagjeres, autobusi bie në lumë

Një sherr mes një shoferi dhe një pasagjereje në Kinë ka shkaktuar një aksident automobilistik të dielën dhe vdekjen e 13 pasagjerëve dhe 2...

Ngjarja e rëndë në Fier, gjyshi tregon për sherrin

Një sherr mes vëllezërv në fshatin Baltëz të Fierit, ka përfunduar në tragjedi për familjen. Gjyshi i 13-vjeçarit që u qëllua për vdekje me...

Dy të plagosur në Cërrik – Sherri mes dy grupeve degjeneron...

Një sherr mes dy grupeve të rinjsh në Cërrik ka përfunduar me përdorimin e armëve dhe për pasojë plagosjen e dy personave. Ngjarja ka ndodhur...

Vrasja tek ish-Blloku, të plagosurit jashtë rrezikut

Mbrëmë në zonën e ish-Bllokut u vra Fabiol Gaxha, truproja i Ervis Martinajt, ky i fundit dhe Eljon Hato janë duke u mjekuar në...

Fabiol Gaxha, viktima e ”luftës” me armë në ish-Bllok

Fabiol Gaxha, 26-vjeç, është personi që ka mbetur i vrarë pas përplasjes me armë në një prej lokaleve në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet....

Wilder dhe Fury përplasen në promovimin e super duelit, shikoni pamjet...

Deontay Wlder e Tyson Fury-t e kanë nisur duelin e tyre që në daljen për mediat. Dy boksierët do të ndeshen së bashku më...

EDITORIAL

Analizë e DW për Ramën: Qëndrim i ri i diplomacisë shqiptare ndaj marrëveshjes Kosovë-Serbi?

Nga radio shtetrore gjermane DW/ Kryeministri Edi Rama u dekretua ministër i Jashtëm nga presidenti shqiptar, Ilir Meta....

FORUM

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...