Ballina Etiketimet Shenja

Etiketim: shenja

Mos bini në dashuri me këto 3 shenja horoskopi. Do t’ju...

Mesa duket ende vazhdojnë ekspertët dhe specifikojnë disa shenja të horoskopit të cilat kanë më shumë mundësi që t’iu thyejnë zemrën. Bëhet fjalë për: ujorin,...

Horoskopi, e dielë 6 janar 2019

Dashi Do i përkushtoheni mjaft partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe gjithçka do shkoje me se miri me personin qe keni ne krah. Edhe ata...

3 shenjat e horoskopit të cilat do të triumfojnë në dashuri...

Ka disa shenja të zodiakut që do të triumfojnë në fushën e dashurisë dhe biznesit duke nisur nga ky vit. Një energji e mirë...

Shenjat më me fat për muajin janar (Video)

Është dita e parë e muajit Janar dhe jemi shumë kuriozë se si do jetë për ne ky muaj. E për ata që besojnë...

Horoskopi, e martë 1 janar 2019

Dashi Dashuria: Hëna sjell shumë ndryshime pozitive në dashuri dhe në këtë fillim të vitit do të jeni i rrethuar nga një lloj magjie që...

Horoskopi ditor, e enjte 27 dhjetor 2018

Dashi Pavarësisht ndikimit jo shumë të favorshëm të Hënës, gjendja emocionale parashikohet e mirë. Në sferën private pranoni me entuziazëm, propozimet e partnerit/es, do e...

Këto tre shenja janë partnerët meshkuj më të këqinj që ti...

Astrologjia shpjegon se disa shenja horoskopi e kanë të vështire të ecin krahë për krahë në një lidhje romantike për shkak të disa anëve...

Horoskopi, e martë 18 dhjetor 2018

Dashi Zakonisht nuk keni probleme të tilla, por gjatë kësaj të marte do të keni një bllokim në komunikim, ndoshta për shkak të një personi...

Tre shenjat më impulsive të horoskopit

A mendoni se jeni impulsive? Në fakt, për hir të së vërtetës, çdo njeri është impulsive në vetvete, por ka njerëz që e shfaqin...

Horoskopi ditor, e shtunë 1 dhjetor 2018

Dashi Dashuria: Sot ju nuk do të jeni në gjendjen tuaj më të mirë dhe këtë do e kuptoni që në mëngjes! Gjithçka duket se...

EDITORIAL

Kryeministri nga facebook i Ulsi Manjës paralajmëron rrëzimin e Bahri Shaqirit

Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja paralajmëron rrëzimin e kandidaturës së dytë që Presidenti Ilir Meta...

FORUM

Kurajo për të qenë vetvetja

Nga Mimoza Manxhari Çdo të linduri në këto 28-vitet e fundit, e përditshmja ju serviri si të bëhen...

Duam marrëzisht Perëndimin, por jemi Lindorë deri në marrëzi

Nga Lorenc Vangjeli Në fatkeqësinë e tij personale, në bastin e egër me drejtësinë e mbas kuriozitetit të...