E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Shenja

Etiketim: shenja

Horoskopi ditor, e mërkurë 14 nëntor 2018

Dashi Parashikohet një ditë mjaft interesante nga pikëpamja sentimentale, ku nuk do të mungojnë takimet e reja. Përfshirja në eksperienca të reja profesionale, do të...

Këto 3 shenja Horoskopi do të bëhen milionere në jetë

E ardhmja për disa njerëz është e shkruar, dhe shumë prej nesh janë të destinuar të bëjnë shumë para gjatë jetës së tyre. Më poshtë...

Çfarë u acaron nervat shenjave të horoskopit?

Dashi-Nuk është kaq e vështirë të acarosh shenjën më të paduruar të zodiakut, por ka disa sjellje që e irritojnë më tepër. Ngadalësia dhe...

Horoskopi ditor, e shtunë 10 nëntor 2018

Dashi Kjo e shtunë do të jetë disi e ngadaltë, por mos u dekurajoni. Të paturit e ditëve jo shumë pozitive është mjaft e pranueshme,...

Këto shenja horoskopi fajësojnë gjithnjë veten

A e dini se çdo shenjë Horoskopi ka karakteristikat e saj të cilat e bëjnë të veçantë dhe të ndryshëm nga të tjetër. Astrologët theksojnë...

Këto shenja Horoskopi janë të destinuara të bëhen milionere

Shumë prej jush pyesin veten nëse një ditë do të bëhen milionerë? Nëse doni të dini do të bëheni milionerë apo jo, duhet të...

Horoskopi, e shtunë 3 nëntor 2018

Dashi Kjo ditë është ideale për ta kaluar në relaks të plotë. Duhet të rikuperoni energjitë lidhur me projektet e reja, të cilat do ju...

Këto shenja Horoskopi janë të bekuara! Ja çfarë do ndodhë me...

Për të gjithë superticiozët ka një lajm fantastik nga yjet. Sipas astrologëve, dita e premte do të sjellë ndryshime të mëdha në jetën e...

Nëse doni të jeni gjithmonë të lumtur, atëherë shoqërohuni me këto...

E kemi dëgjuar shpesh shprehjen ‘Zgjidhe shokun më të mirë se vetja’, por tani është momenti që të ndiqni këshillën ‘Zgjidheni shokun sipas këtyre...

Dyshoni se ai do akoma ish-in! Shenja e tij e horoskopit...

Për disa shenja horoskopi, ekziston një mundësi e mirë që ish-të dashurit të jenë ende në mendjen e tyre. Zakonisht kjo ndodh për shkak...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...